Zwemclub D.I.W.I.

Deelnemen Is Winnen

Lees ook dit
Heeft u ook interesse om onze werking te ondersteunen via sponsoring ? Neem contact op met Karin van der Velden.
 
Befaamde Uitspraken
Lange afstandzwemmers: tijdopnemers gaan op hun knieën voor ons...
 
Zoeken
Peiling
Zwemmen is ....
 
Bezoekers: 10844046
Sfeerfbeelden

IPC Swimming Open Belgian Championships 2008
Maand
Maand
Lijst
Lijst
Week
Week
Dag
Dag
Categorieën
Categorieën

Agendapunt: 'Belgian Paralympic Championships 2008'

Voorbije wedstrijden
Archief van wedstrijden die reeds voorbij zijn
Datum: Zaterdag 26 April 2008 Om 08:00
Duur: 2 dagen
Contact info:
E-mail:

Adres:

Olympisch zwembad Wezenberg

Desguinlei 17-19

2018 Antwerpen

 

Programma:

  • Zaterdag 26 april 2008
    • 7u30: Vertrek aan de parking van het Sinbad (wees op tijd!)
    • 8u00: start warm-up ochtendsessie
    • 9u00: start wedstrijden ochtendsessie
    • 13u00: start warm-up middagsessie
    • 14u00: start wedstrijden middagsessie
  • Zondag 27 april 2008
    • 7u30: Vertrek aan de parking van het Sinbad (wees op tijd!)
    • 8u00: start warm-up ochtendsessie
    • 9u00: start wedstrijden ochtendsessie

 

Het algemeen programma kan je hier downloaden.

 

Het volledige programma met baanindeling kan je hier downloaden.

 

Inschrijvingen:

  • Laure Bosmans
    • 50 meter vrije slag
    • 100 meter vrije slag
    • 100 meter rugslag
    • 100 meter schoolslag

 

  • Mieke Haers
    • 50 meter vrije slag
    • 100 meter vrije slag
    • 50 meter rugslag
    • 100 meter schoolslag
    • 200 meter wisselslag

 

  • Els Meul
    • 100 meter vrije slag
    • 50 meter schoolslag
    • 100 meter schoolslag

 

  • Danny Rumes
    • 50 meter vrije slag
    • 100 meter vrije slag

 

  • Anke Steenssens
    • 50 meter vrije slag
    • 100 meter vrije slag
    • 100 meter rugslag
    • 100 meter schoolslag
    • 200 meter wisselsla

 

  • Erwin Van Cauteren
    • 50 meter vrije slag
    • 100 meter vrije slag
    • 100 meter rugslag
    • 100 meter schoolslag
    • 200 meter wisselslag

 

  • Joris Van Laere
    • 50 meter vrije slag
    • 100 meter vrije slag
    • 100 meter schoolslag
    • 50 meter vlinderslag
    • 200 meter wisselslag

 

  • Sander Vandoolaeghe
    • 50 meter vrije slag
    • 100 meter vrije slag
    • 50 meter rugslag

 

  • Heidrun Van Meirvenne
    • 50 meter vrije slag
    • 100 meter vrije slag
    • 100 meter rugslag
    • 100 meter schoolslag

 

  • Lauranne Verbeke
    • 50 meter vrije slag
    • 50 meter rugslag
    • 100 meter schoolslag

 

  • Dominique Vercauteren
    • 50 meter vrije slag
    • 100 meter rugslag
    • 100 meter schoolslag
    • 50 meter vlinderslag
    • 200 meter wisselslag

 

De volledige resultatenlijsten vindt je hieronder:




Maak uw keuze
Home
Inleiding
Nieuws
Trainingen
Wedstrijden
Clubrecords
Activiteiten
Clubkledij
Sponsors
Gastenboek
Deze Maand
Oktober 2019 November 2019 December 2019
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Komende Activiteiten
Bowling
23 november 2019 (18:00)
Knutselmiddag Sinterklaas
07 december 2019 (14:00)
Sinterklaas
07 december 2019 (18:00)
Open training
08 december 2019 (14:00)
Nieuwjaarsfeest
25 januari 2020 (18:00)
Naar volledige kalender